Zbiór porad technicznych BMW

Poniższe artykuły pozwolą na usunięcie często spotykanych usterek w samochodach BMW. Polecamy również porady dotyczące właściwej eksploatacji, które wydłużają żywotność naszych samochodów. Jeżeli nie znajdą Państwo odpowiedzi na swoje pytanie, zachęcamy do przesłania go nam za pomocą poniższego formularza – skontaktujemy się i wspólnie rozwiążemy problem.

Umów wizytę / naprawę w serwisie

Porady są jak drogowskazy – pomogą nam dotrzeć do celu, ale same nie naprawią pojazdu. By mieć pewność co dokładnie dolega naszemu BMW trzeba oddać go w ręce specjalistów. Wyłącznie poprzez wizytę w serwisie można usunąć usterki. Zachęcamy do umówienia terminu wizyty / naprawy w BM Cars.

Umów Wizytę / Naprawę

porady techniczne bmw

 

Porady według najważniejszych kategorii

Przeczytaj wszystkie

Pytania kierowców

Bezpieczeństwo na drodze

Środowisko i samochód

10 najnowszych porad we wszystkich kategoriach

Porady do poszczególnych serii

BMW 1

porady techniczne bmw

BMW 3

porady techniczne bmw

BMW 5

porady techniczne bmw

BMW 7

porady techniczne bmw

BMW Seria X

porady techniczne bmw

BMW Seria Z

porady techniczne bmw

Porady BMW według kategorii

Zadaj własne pytanie

Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi, zachęcamy do zadania swojego pytania w formularzu poniżej. Nasi specjaliści odpowiedzą na nie w ciągu 48 godzin. Wybrane pytania są publikowane na naszej stronie w formie porad. Szanujemy prywatność naszych klientów i czytelników, dlatego dane osobowe i kontaktowe nie są upubliczniane i nie są nikomu przekazywane.

Imię i Nazwisko

Model państwa samochodu (pole wymagane)

Adres email (pole wymagane)

Opis problemu (pole wymagane)

Jeśli nie możesz wysłać wiadomości przez formularz, zadaj pytanie pisząc na: [email protected]

Administratorem Twoich danych osobowych jest BM Technik sp. z o.o. ul. Staromiejska 6/10d Katowice 40-013 NIP: 9542755900. W razie pytań prosimy o kontakt: [email protected]. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

 

źródła:
domena publicza | By M 93 (Own work) [CC BY-SA 3.0 de], via Wikimedia Commons | By Paultantk (Own work) [CC BY 3.0], via Wikimedia Commons