Zbiór porad technicznych BMW

Poniższe artykuły pozwolą na usunięcie często spotykanych usterek w samochodach BMW. Polecamy również porady dotyczące właściwej eksploatacji, które wydłużają żywotność naszych samochodów. Jeżeli nie znajdą Państwo odpowiedzi na swoje pytanie, zachęcamy do przesłania go nam za pomocą poniższego formularza – skontaktujemy się i wspólnie rozwiążemy problem.

Umów wizytę / naprawę w serwisie

Porady są jak drogowskazy – pomogą nam dotrzeć do celu, ale same nie naprawią pojazdu. By mieć pewność co dokładnie dolega naszemu BMW trzeba oddać go w ręce specjalistów. Wyłącznie poprzez wizytę w serwisie można usunąć usterki. Zachęcamy do umówienia terminu wizyty / naprawy w BM Cars.

Umów Wizytę / Naprawę

porady techniczne bmw

Porady według najważniejszych kategorii

Przeczytaj wszystkie

Pytania kierowców

Bezpieczeństwo na drodze

Środowisko i samochód

10 najnowszych porad we wszystkich kategoriach

Porady do poszczególnych serii

BMW 1

porady techniczne bmw

BMW 3

porady techniczne bmw

BMW 5

porady techniczne bmw

BMW 7

porady techniczne bmw

BMW Seria X

porady techniczne bmw

BMW Seria Z

porady techniczne bmw

Porady BMW według kategorii

Zadaj własne pytanie

Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi, zachęcamy do zadania swojego pytania w formularzu poniżej. Nasi specjaliści odpowiedzą na nie w ciągu 48 godzin. Wybrane pytania są publikowane na naszej stronie w formie porad. Szanujemy prywatność naszych klientów i czytelników, dlatego dane osobowe i kontaktowe nie są upubliczniane.

Imię i Nazwisko (pole wymagane)

Model państwa samochodu (pole wymagane)

Numer telefonu komórkowego (pole wymagane)

Adres email (pole wymagane)

Opis problemu (pole wymagane)

Jeśli nie możesz wysłać wiadomości przez formularz, zadaj pytanie pisząc na: [email protected]

Administratorem Twoich danych osobowych jest BM Technik sp. z o.o. ul. Staromiejska 6/10d Katowice 40-013 NIP: 9542755900. W razie pytań prosimy o kontakt: [email protected]. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
źródła:
domena publicza | By M 93 (Own work) [CC BY-SA 3.0 de], via Wikimedia Commons | By Paultantk (Own work) [CC BY 3.0], via Wikimedia Commons