Części BMW – oryginały i zamienniki

Nasz zespół doświadczonych sprzedawców pomoże Państwu w doborze do posiadanego pojazdu odpowiednich części oraz odpowiadających im zamienników renomowanych producentów (Lemfoerder, Lukas, Mann, Textar, Febi itd.). Poziom oferowanych cen w przypadku części zamiennych odpowiada cenom z katalogu BMW Polska, w przypadku zamienników dobieramy optymalny ich poziom uwzględniając jakość i potrzeby klienta. Na wszystkie sprzedawane przez nas części oryginalne udzielana jest 2–letnia gwarancja BMW. W przypadku zamienników – 1 rok gwarancji. Dla części używanych oferujemy gwarancję rozruchową.

zamowienie czesci bmw

Zamówione części dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich. Czas dostawy uzależniony jest od dostępności części i jest podawany w chwili składania zamówienia (od odbiorów natychmiastowych dla części posiadanych w naszym magazynie – do 8 dni dla części nie dostępnych w magazynie centralnym BMW w Polsce).

Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty uzależnione od poziomu i częstotliwości zamówień. Klientów VIP obsługujemy indywidualnie na odrębnie uzgodnionych warunkach.

W ramach wyprzedaży organizowanych przez BMW oferujemy również jednostkowo fabrycznie nowe części zamienne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Internetowy Sklep BM Cars

Formularz zamówienia części

  Numer katalogowy (sprawdź w bazie RealOEM)

  Nazwa części (pole wymagane)

  Ilość (pole wymagane)

  Adres email (pole wymagane)

  Telefon kontaktowy (pole wymagane)

  Dane odbiorcy (pole wymagane)

  Numer NIP (opcjonalnie)


  Administratorem Twoich danych osobowych jest BM Technik sp. z o.o. ul. Staromiejska 6/10d Katowice 40-013 NIP: 9542755900. W razie pytań prosimy o kontakt: [email protected]. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.