BM Cars nieczynny w dniach 31.12, 01.01 i 06.01

Życzymy szampańskiej zabawy w noc sylwestrową! Przy okazji informujemy, że serwis BM Cars jest nieczynny w dniach 31.12, 01.01 i 06.01. Zapraszamy w pozostałe dni w regularnych godzinach pon-pt 7:00-17:00 i sob 9:00-13:00.

Czytaj Dalej

Święta bożego narodzenia 2021 i nowy rok

Zespół BM Cars życzy dużo dobrego kierowcom, klientom i współpracownikom. Ciepłej atmosfery w doborowym towarzystwie przez całe święta. Niech nowy rok będzie bezawaryjny i pełny nowych doznań. Bezpiecznych przejazdów i szerokiej drogi!

Czytaj Dalej

Odblokowanie automatycznej skrzyni biegów w BMW – jak to zrobić?

Gdy BMW z automatyczną skrzynią biegów jest uszkodzone, nie wolno go holować. Odblokowanie skrzyni pozwala na krótkie przemieszczenie pojazdu do dalszego serwisowania. Przeczytaj jak prawidłowo odblokować BMW i co zrobić, gdy odblokowanie jest niemożliwe.

Czytaj Dalej

BM Cars jest nieczynny w dniach 11-14.11.2021

Uprzejmie informujemy, że serwis BM Cars jest nieczynny w dniach:

Czytaj Dalej

BM Cars jest nieczynny 1.11.2021

Uprzejmie informujemy, że serwis BM Cars jest nieczynny w poniedziałek 1.11.2021. Zapraszamy ponownie we wtorek 2.11.2021 w stałych godzinach pracy 7-17 pon-pt i 9-13 sob

Czytaj Dalej

Nie da się uruchomić elektrycznego BMW i3 – jak to naprawić?

Model i3 jako pierwszy masowo produkowany elektryk BMW wymaga nieco innego serwisowania niż auta spalinowe. Przeczytaj naszą poradę jeśli nie możesz zapalić silnika w swoim BMW i3. Piszemy o potencjalnych komunikatach na zegarach oraz o bezpiecznych metodach rozruchu dla tego modelu.

Czytaj Dalej

Zwiększanie zasięgu baterii hybrydowych BMW – jak to zrobić?

Zwiększanie zasięgu jazdy na baterii w hybrydowych BMW może być realizowane przez proste zabiegi związane z odpowiednią jazdą i dbałością o auto. Istnieją też nielegalne metody ingerencji w oprogramowanie napędu. W poniższym artykule opisujemy, jak należy właściwie zwiększać zasięg baterii w hybrydach.

Czytaj Dalej

Zamontuj Apple CarPlay i Android Auto w swoim aucie

Korzystaj ze smartfona podczas jazdy w bezpieczny sposób. Jeśli twój samochód nie ma fabrycznie zamontowanego odbiornika do CarPlay i Android Auto to teraz w łatwy sposób możesz to zmienić. W BM Cars możemy doposażyć Twoje auto w wygodny system multimedialny.

Czytaj Dalej

Błąd „nieaktywna regulacja zawieszenia” w BMW – jak naprawić?

Opadające zawieszenie oraz komunikat o nieaktywnej regulacji zawieszenia sugerują poważne problemy ze sprężynami powietrznymi w BMW. Kontynuowanie jazdy z taką usterką może być bardzo niebezpieczne. Dowiedz się, jakich aut dotyczy ten błąd oraz jak go naprawić.

Czytaj Dalej

Zakaz sprzedaży aut spalinowych od 2035 – co to oznacza dla kierowców?

Za 14 lat nie będzie można kupić nowego auta spalinowego. Europa chce być pierwszym regionem na świecie, który zmodernizuje całą motoryzację. Sprawdź, co to oznacza dla Ciebie jako kierowcy.

Czytaj Dalej