Darmowy odbiór/zwrot aut i bezdotykowe przyjęcia w BM Cars

W trosce o naszych klientów wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które pozwolą korzystać z usług napraw samochodowych przy zachowaniu odpowiednich standardów bezpieczeństwa.

Czytaj Dalej

Co oznaczają błędy 4010 i 41AB w silnikach Diesla w BMW?

Pytanie kierowcy BMW

Przy porannym odpaleniu szarpie silnikiem przez około minutę, a później chodzi idealnie. Zostały zregenerowane wtryski, wyczyszczony chemicznie DPF, zrobione adaptacje i dalej to samo, wyrzuca błąd 4010, 41AB. Jak to naprawić

Czytaj Dalej

Wadliwa poduszka powietrzna Takata w BMW – jak sprawdzić czy zagraża mi wybuch?

Współczesne auta są seryjnie wyposażane w poduszki powietrzne (AirBag) już od 1973. Mają one chronić kierowcę i pasażera przed skutkami zderzenia lub kolizji. W kolejnych latach wprowadzano również poduszki boczne tzw. kurtyny, a w samochodach plasy premium (jak BMW) nawet poduszki dla pasażerów z tyłu.

Czytaj Dalej

BM Cars nieczynny w dniu 10.10.2020

Uprzejmie informujemy, że w sobotę (10 października 2020) serwis BM Cars będzie nieczynny. Zapraszamy ponownie od poniedziałku w stałych godzinach od 7:00 do 17:00.

Czytaj Dalej

Akcja Smog – Czy moje BMW jest narażone na zatrzymanie z powodu jakości spalin?

Jeżeli jesteś posiadaczem samochodu BMW z modyfikacjami, starszego niż 10 lat lub wyposażonego w silnik Diesla, to potencjalnie Twój pojazd jest źródłem smogu.

Czytaj Dalej

Rozładowujący się akumulator w BMW po wymianie świateł na nowsze – jak to naprawić?

Pytanie kierowcy BMW – problemy z akumulatorem po wymianie reflektorów

Posiadam BMW E39 z roku 2000. Postanowiłem zmienić reflektory na te, które zostały użyte w wersji „liftingowanej” w tym samym modelu. Od tego momentu zaczęły się problemy z rozładowującym się akumulatorem. Mimo tego, że jest nowy. Wcześniej regenerowałem też alternator. Co jest powodem takich problemów?

Czytaj Dalej

Drgania aut BMW z silnikiem N63 – co jest powodem i jak to naprawić?

Pytanie kierowcy BMW – drgania pojazdu z silnikiem N63

Posiadam BMW z automatyczną skrzynią biegów. Po rozgrzaniu auta czuć drgania pojazdu, ale nie na kierownicy. Po zdjęciu nogi z gazu oraz podczas hamowania, gdy przełączę na tryb N, to drgania ustają. Co jest powodem takiego zachowania mojego auta?

Czytaj Dalej

Samoczynnie wystrzeliły klemy pirotechniczne w BMW – czy jest to częste zjawisko?

BMW 525i M Sport

Pytanie kierowcy BMW

Kilka dni temu podczas postoju na światłach samoczynnie wystrzeliła mi klema pirotechniczna w moim BMW. Dodatkowo pojawiły się błędy poduszek powietrznych.

Czytaj Dalej

Serwis nieczynny w dniu 22.08.2020

Uprzejmie informujemy, że w dniu 22.08 (sobota) nasz serwis jest nieczynny. Zapraszamy od poniedziałku w stałych godzinach od 7:00 do 17:00

Czytaj Dalej

Nie można otworzyć szyberdachu w BMW – jak to naprawić?

Pytanie kierowcy BMW – szyberdach i rozładowany akumulator

Samochód stał przez dłuższy czas z podłączoną ładowarką do telefonu w gnieździe zapalniczki oraz otwartym szyberdachem. Po kilku godzinach okazało się, że nie można odpalić silnika.

Czytaj Dalej

Serwis nieczynny w dniu 15.08.2020

Uprzejmie informujemy, że w dniu 15.08.2020 nasz serwis jest nieczynny. Zapraszamy w piątek 14.08 oraz od poniedziałku 17.08 w stałych godzinach od 7:00 do 17:00.

Czytaj Dalej