Darmowy odbiór/zwrot aut i bezdotykowe przyjęcia w BM Cars

W trosce o naszych klientów wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które pozwolą korzystać z usług napraw samochodowych przy zachowaniu odpowiednich standardów bezpieczeństwa.

Czytaj Dalej

Problemy z automatyczną skrzynią podczas hamowania BMW – jak to naprawić?

Pytanie kierowcy BMW

Kupiłem 5 lat temu auto z automatyczną skrzynią 5HP24 oraz z wymienionym rozrządem (Vanosy nienaprawiane). Od początku użytkowania mam taki efekt: podczas hamowania auta na przykład na światłach mocno „zrzuca” ostatni bieg. Jest efekt przydławienia, niemal uderzenie gwałtownej zmiany z drugiego na pierwszy bieg.

Czytaj Dalej

Jaka jest dopuszczalna temperatura oleju silnika w BMW?

Pytanie kierowcy BMW

Jaka jest dopuszczalna temperatura oleju silnika? Według wskaźnika na desce rozdzielczej w moim BMW przy spokojnej jeździe dochodzi do 120 stopni Celsjusza. Czy jest to właściwa wartość?

Czytaj Dalej

Dziwne dźwięki z okolic pedałów BMW – jak to naprawić?

Pytanie kierowcy BMW

Od kilku dni każde uruchomienie pojazdu na zimnym silniku powoduje wydobywanie się dziwnych, trudnych do zlokalizowania dźwięków. Wydaje mi się, że dochodzą one z okolic pedałów/pod kierownicą. Samochód odpala, przez pierwsze 5-6 sekund słychać ten dźwięk i wszystko wraca do normy, auto pracuje poprawnie, nie traci mocy, nie trzęsie, wszystko w porządku.

Czytaj Dalej

BMW Seria 7 F02 z 2011 roku

  1. Model F02
  2. Seria 750Li
  3. Rok produkcji 2011
  4. Przebieg 198000 km
  5. Silnik N63
  6. Napęd na cztery koła xDrive
  7. Benzyna
  8. Limuzyna
Czytaj Dalej

Akcja serwisowa wiązki kablowej w 12 500 BMW 3 w Polsce – czy zagraża mi pożar?

Polskie media podchwyciły temat poważnej usterki fabrycznej, po tym jak BMW Polska zgłosiło wadę do UOKiK. Zweryfikuj, czy Twoje BMW jest objęte tą akcją serwisową.

Czytaj Dalej

Majówka 2021

Uprzejmie informujemy, że w dniach 01, 02, 03 Maja nasz serwis jest nieczynny. W pozostałe dni zapraszamy w stałych godzinach od poniedziałku do piątku 07-17 oraz w soboty 09-13.

Czytaj Dalej

Jak sprawdzić historię używanego auta BMW przed zakupem?

Weryfikacja historii BMW przed zakupem jest najlepszym sposobem ograniczenia ryzyka niepożądanych kosztów serwisowych. BM Cars oferuje każdemu kierowcy uzyskanie dokładnego wyciągu z oficjalnej bazy danych BMW AG.

Czytaj Dalej

Wielkanoc 2021

Uprzejmie informujemy o godzinach pracy serwisu BM Cars w okresie świąt wielkanocnych 2021.

Czytaj Dalej

Jak sprawdzić historię używanego elektrycznego BMW przed zakupem?

Historia pojazdu jest kluczową informacją dla każdego kupującego używany samochód elektryczny. Poza publicznie dostępnymi danymi o modelu oraz tym, co prezentuje sprzedający, warto zasięgnąć opinii ekspertów. Przeczytaj naszą poradę, zanim kupisz auto elektryczne.

Czytaj Dalej

Jak sprawdzić BMW z USA przed zakupem i importem do Polski?

Amerykański rynek aut jest bardzo konkurencyjny. To powoduje, że wielu handlarzy i osób prywatnych sprowadza przecenione samochody klasy premium, w tym BMW. Brak dokładnej weryfikacji stanu auta oraz niedopatrzenia w dokumentacji mogą spowodować zezłomowanie pojazdu. Dowiedz się, jak się przed tym uchronić.

Czytaj Dalej