BM Cars

Nasz zespół doświadczonych pracowników zapewnia fachową realizację wszystkich zleceń na wysokim poziomie, zgodną z zaleceniami i dokumentacją fabryczną producenta BMW AG. Jednocześnie dokładamy starań, aby rozwiązać każdy problem z jakim spotkają się Państwo w trakcie użytkowania samochodów BMW i MINI, oferując obsługę na poziomie godnym marki premium.

Serwis BMW na Śląsku

BM Cars Katowice – dogodny dojazd z Chorzowa, Rudy Śląskiej, Mikołowa i okolic

Nasz serwis znajduje się w Śródmieściu Katowic. Dzięki dogodnej lokalizacji łatwo do nas dotrzeć:

 1. Dojazd z centrum Chorzowa – ok. 15 minut
 2. Dojazd z centrum Rudy Śląskiej – ok. 10 minut
 3. Dojazd z centrum Mikołowa – ok. 15 minut

Jesteśmy niedaleko Doliny Trzech Stawów i Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego (tzw. WORD), dzięki czemu dojazd z dowolnego miejsca na Śląsku jest szybki i bezproblemowy. Dokładny adres serwisu:

ul. Krzemienna 4

40-513 Katowice

Wskazówki dojazdu w Mapach Google

Zapisz kontakt w telefonie

bm cars katowice
BM Cars Katowice

Szybkie umawianie wizyty w serwisie

Dla wszystkich, których dotknie problem awarii lub niesprawności jakiegokolwiek zespołu w użytkowanym pojeździe oferujemy bezpośrednią możliwość rezerwacji telefonicznej lub internetowej terminu wizyty w naszym serwisie.

Bogate doświadczenie w marce BMW

Naszymi atutami są zarówno wieloletnie doświadczenie w pracy w sieci autoryzowanych serwisów BMW (Zlatex, Bawaria Motors) jak i wykorzystanie nowoczesnych technologii dla ułatwienia i przyspieszenia kontaktu z klientem. Każdy klient naszego Serwisu może liczyć na wsparcie telefoniczne oraz mailowe – oferujemy dla stałych klientów całodobowy bezpłatny Assistance. Dla naszych specjalnych klientów oferujemy również możliwość bezpłatnego odwiezienia do pracy czy domu po pozostawieniu samochodu w serwisie (w promieniu 20 km od naszej siedziby i dalej za niewielką opłatą). Dla klientów o statusie VIP oferujemy odbiór samochodu ze wskazanego miejsca i po wykonaniu wszystkich napraw, dostarczenie w pełni sprawnego pojazdu pod wskazany adres.

Dopasażenie samochodów

Poza naprawami i przeglądami oferujemy również możliwość doposażenia posiadanych już pojazdów w sprzęt zgodny z posiadanym modelem, którego nie zamontowano na etapie produkcji. Dostępność i możliwość techniczną doposażenia (np. w system TV, alarm lub nawigację) prosimy każdorazowo uzgodnić z naszym serwisem.

serwis bmw

Blacharstwo i lakiernictwo BMW

Oferujemy również naprawy blacharsko-lakiernicze w pełnym zakresie. Wykonujemy zarówno naprawy po wypadkowe jak i drobne naprawy uszkodzeń, wgnieceń i rys na powłoce lakierniczej. Dzięki technologii S PLUS oferujemy możliwość szybkich napraw estetycznych, trwających nie dni ale godziny:

 • usuwanie wgnieceń karoserii bez lakierowania
 • usuwanie skutków gradobicia
 • naprawa usterek felg
 • renowacja kloszy lamp
 • naprawa szyb (odpryski i pęknięcia)
 • naprawa elementów wnętrza  z tworzyw sztucznych i skóry(przetarcia, ślady po papierosach itp)
 • czyszczenie wnętrza i pranie tapicerki
 • renowacja lakieru, polerowanie, ochrona powłoki lakierniczej
 • spawanie plastiku, odtwarzanie struktury i barwy
bm cars katowice
BM Cars Katowice

Dwa lata gwarancji – tak jak w ASO

Jesteśmy jedynym serwisem na Śląsku, który oferuje taką samą gwarancję na części co Autoryzowane Stacje Obsługi. Dotyczy to wszystkich elementów, które montujemy podczas napraw oraz tych, które oferujemy w naszym internetowym sklepie. Dowiedz się więcej o gwarancji na części BMW.

Sklep

Oprócz serwisu oferujemy też możliwość zakupu oryginalnych części BMW dla klientów z całej Polski. Zakupione produkty można odebrać osobiście lub możemy wysłać je kurierem za pobraniem.

W ramach sklepu prowadzimy też sprzedaż usług online, które mogą być zakupione przez kierowców zarówno w Polsce jak i za granicą.

Porady techniczne, blog i media społecznościowe

Od początku działania serwisu dbamy, by nasza strona internetowa oferowała znacznie więcej niż tylko podstawowe informacje kontaktowe. Od lat rozwijamy dział porad, gdzie odpowiadamy na pytania kierowców.

Regularnie publikujemy nasze artykuły na blogu, gdzie skupiamy się na informacjach jak zadbać o samochody BMW.

Dla wygody naszych klientów jesteśmy też obecni w mediach społecznościowych, gdzie dzielimy się newsami ze świata motoryzacji oraz ciekawostkami okołobranżowymi.

Facebook

Instagram

YouTube

Twitter

LinkedIn

Rozliczenia bezgotówkowe

Oferujemy możliwość rozliczeń bezgotówkowych ze wszystkimi ubezpieczalniami w kraju, załatwiamy holowanie z miejsca kolizji lub wypadku, oględziny, pomoc w sporządzeniu dokumentacji i końcowe rozliczenie z ubezpieczycielem. Na czas naprawy oferujemy samochody zastępcze.

Wszystkie usługi serwisowe oferowane przez BM Cars

Opinie klientów BM Cars

Serwisuję swoje 18-letnie BMW E46 od 2010 roku w BM Cars i lepszego serwisu BMW na Śląsku nie spotkałem. Nadmieniam, że do tego serwisu na przeglądy dojeżdżam z Tychów. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu użytkownikowi tej marki.

Dariusz

Szczerze mogę polecić każdemu tą firmę, jedna z najlepszych z jakich korzystałem, ceny niskie jak i jakość obsługi klienta super, czas naprawy naprawdę szybki i estetyczne wykonanie. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz ?

Sebastian

Dziękuję całej ekipie BM Cars za sprawną i profesjonalną oraz mega ekspresową naprawę mojego auta. Kolejny raz pokazaliście klasę, którą doceniam.

Bodzio