Każdego dnia staramy się oferować kierowcom BMW i MINI usługi na poziomie marki premium, do jakich należą pojazdy grupy BMW AG. Jako serwisy niezależne możemy utrzymywać opłaty niższe, aż o 50% w stosunku do autoryzowanych punktów przy zachowaniu wysokich standardów producenta. To przekłada się na bardzo wielu zadowolonych klientów, którzy publikują swoje opinie w internecie.

opinie klientów bm cars

Jestem klientem, ale nie jestem zadowolony z naprawy. Co mam zrobić?

Prosimy pamiętać, że wszystkie nasze usługi oraz części objęte są dwuletnią gwarancją, niezależnie od tego czy naprawa realizowana jest na firmę czy osobę prywatną. Jeśli nie jesteś zadowolony z naprawy, prosimy skontaktuj się z nami.

opinie klientów bm cars
Photo by Gijs Coolen on Unsplash

Jestem usatysfakcjonowanym klientem. Jak mogę wyrazić swoją opinię?

Będziemy bardzo wdzięczni, za opublikowanie swojej oceny w internecie:

Skontaktuj się z nami, jeśli preferujesz przekazać nam swoją opinię bezpośrednio i nie chcesz jej publikować.

opinie klientów bm cars
Photo by Ionut Mares on Unsplash

Opinie naszych klientów

Poniżej prezentujemy wybrane referencje kierowców naprawiających samochody w naszych serwisach w Katowicach i Mysłowicach. Każda opinia została oryginalnie opublikowana na Mapach Google, na Facebooku lub na stronie DobryMechanik.pl.

Sławek o BM Cars Katowice

Rzadko wyrażam opinię w internecie na temat miejsc, które odwiedzam. Szukając porządnego serwisu dla mojego samochodu natrafiłem na pozytywne opinie na temat BM Cars w Mysłowicach. Okazało się że BM Cars ma również warsztat w Katowicach co mnie ucieszyło choć i tak do Katowic dzieli mnie dystans 60 kilometrów z Bielska Białej postanowiłem zaryzykować. To była bardzo dobra decyzja. Jestem człowiekiem, który uwielbia motoryzację, a tym samym szaleje na punkcie swojego samochodu. W Katowickim BM Cars pracują ludzie, którzy doskonale wiedzą jak zająć się samochodem. Wykonałem tam wiele poważnych napraw i nigdy nie miałem obaw o samochód. Jeśli tylko szanujecie swoje Bmw i potrzebujecie specjalistycznych napraw to jest miejsce dla was.

Zobacz na Mapach Google

Patryk o BM Cars Mysłowice

Pełna profeska w każdym calu. Szef bardzo sympatyczny oraz skłonny do pomocy w każdej chwili. Mechanicy znają się na rzeczy i wszystko robią profesjonalnie. Ceny bardzo dobre. Polecam warsztat, bo jako nieliczni znają się tak dobrze na BMW

Zobacz na Facebooku

Dariusz o BM Cars Mysłowice

Serwisuję swoje 18-letnie BMW E 46 od 2010 roku w BM Cars i lepszego serwisu BMW na Śląsku nie spotkałem. Nadmieniam, że do tego serwisu na przeglądy dojeżdżam z Tychów. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu użytkownikowi tej marki.

Zobacz na Mapach Google

Dironixu o BM Cars Mysłowice

Wymieniona pompa paliwa, która padła po zakupie auta wraz z odmą, następna wymiana to tuleje + łącznik elastyczny wału. Kolejna wymiana to uszczelka filtra oleju. Panowie znający się na rzeczy, nie naciągają i wskazują co jest do naprawy w najbliższym czasie. Czas naprawy jest adekwatny do wykonywanej czynności. Pełen profesjonalizm z ustalniem wizyt, potwierdzenie oddania auta a na koniec paragon lub faktura a przede wszystkim gwarancja! Ceny mają bardzo dobre w stosunku cena=jakość.

Szef bardzo sympatyczny człowiek, którego pozdrawiam.

Plusy: Rzetelność i solidność; czas naprawy; profesjonalizm w którym wiesz, że auto oddajesz w dobre ręce; ceny; dobre podejście do klienta.

Minusy:
Narazie ich nie dostrzegłem i mam nadzieję, że tak zostanie

Z całego serca polecam i pozdrawiam BM Cars!

Zobacz na DobryMechanik.pl

Daniel o BM Cars Mysłowice

Bardzo dobry serwis, sprawna obsługa, bardzo dobra relacja – cena jakość. Wprawdzie miałem tylko zwykłe serwisy okresowe w X5 (olej, pózniej klocki i tarcze) ale nie mam uwag, mogę polecić to miejsce (…)

Zobacz na Mapach Google

Umów swoją wizytę

Aktualnie prowadzimy serwiy w:

  1. Katowicach na ulicy Krzemiennej 4 (Śródmieście)

Dowiedz się więcej: