Dwuletnia gwarancja na sterowniki BMW – tylko w BM Cars

Jakość usług jest dla nasz szczególnie ważna. Dlatego dla naszych klientów wprowadzamy istotną zmianę. Od teraz w BM Cars oferujemy gwarancję na wszystkie nowe sterowniki BMW.

sterowniki bmw

Sterowniki BMW – DME

DME, czyli Digital Motor Electronics (lub DDE / Body Control Unit) to bardzo ważne elementy samochodów BMW. Po raz pierwszy zostały one wprowadzone w 1979 w modelu 732i i dziś są obecne w każdym pojeździe ze znakiem szachownicy. Rolą sterowników jest:

  • nieustanna kontrola podzespołów auta
  • utrzymywanie niezawodności
  • zwiększanie bezpieczeństwa
  • maksymalizacja osiągów przy minimalizacji spalania
sterowniki bmw

Pierwsze BMW ze sterownikami DME

Dwuletnia Gwarancja bez limitu przebiegu!

Na wszystkie sterowniki dajemy taką samą 24. miesięczną gwarancję jaką oferują ASO. Naprawiając u nas swoje auta klienci mają pewność, że sterowniki DME pochodzą z legalnego źródła i ich funkcjonalność jest zapewniona przez producenta. Ponadto nie ma limitu przebiegu. Sterowniki będą działać niezależnie od ilości przejechanych kilometrów.

sterowniki bmw

Nie kupuj sterowników niewiadomego pochodzenia

W internecie łatwo odnaleźć sterowniki używane lub “naprawiane”. Niestety nigdy w takich przypadkach nie mamy pewności jakie efekty wywoła on w naszym samochodzie. Nadmierne spalanie, błędy w komputerze czy niepożądane zachowanie silnika to tylko niektóre z wielu objawów jakie mogą wystąpić przez złe sterowniki.

sterowniki bmw

To nie jest promocja

Gwarancja na sterowniki BMW wchodzi na stałe do naszych usług. Nie jest to akcja tymczasowa i nie ma ograniczeń ilościowych. Każdy klient kupujący nowe sterowniki BMW dostaje taką samą gwarancję jak w salonie BMW.

sterowniki bmw

Umów swoją wizytę

Sprawdź nas. Przekonaj się o jakości naszych usług i jakości części jakie oferujemy.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

foto: Nslsmith at English Wikipedia [GFDL or CC BY-SA 3.0], via Wikimedia Commons | realoem.com
Komentowanie dla tego wpisu jest zablokowane.