SMS z potwierdzeniem zakresu naprawy w BM Cars

Nowa darmowa usługa dla wszystkich klientów pozwala szybko i czytelnie zapoznać się z ofertą naprawy w naszym serwisie. Po diagnozie wysyłamy SMS z linkiem do indywidualnej strony z pełnym opisem naprawy i prośbą o zatwierdzenie.

Wygodne rozwiązanie dla kierowców

Cenimy czas naszych klientów i zdajemy sobie sprawę, że rozmowa telefoniczna nie jest najlepszym kanałem komunikacji, by zatwierdzić zakres naprawy auta. Dlatego wprowadziliśmy rozwiązanie, które istotnie ułatwia rozpoczęcie prac serwisowych.

Od teraz, po przyjęciu auta do naszego serwisu i jego pełnej diagnozie, wysyłamy wiadomość SMS. Nadawcą jest zawsze “BM Cars” i w treści podajemy link np. www.idz.do/EsfAwr. Prowadzi on do specjalnej strony na poddomenie klient.bmcars.pl. Na niej zawarte są detale Twojego auta, dokładny opis proponowanej naprawy wraz z ceną oraz opcjonalne zdjęcia i wideo pokazujące usterki.

Ofertę wystarczy zatwierdzić lub napisać komentarz i poprosić o alternatywną wycenę. My po otrzymaniu odpowiedzi rozpoczynamy naprawę.

SMS od BM Cars z potwierdzeniem naprawy
Przykładowy SMS z potwierdzeniem naprawy

Potwierdzenie naprawy BM Cars działa na każdym urządzeniu

Dołożyliśmy starań, by ta nowa usługa służyła każdemu klientowi. Dlatego wiadomość z linkiem wysyłana jest zarówno przez SMS, jak i mailowo. Podstrony na klient.bmcars.pl działają na specjalnie przygotowanym do tego WordPressie, który działa szybko i sprawnie. Niezależnie od urządzenia, przeglądarki i systemu operacyjnego.

Co więcej, wygenerowane podstrony są dostępne tylko przez określony czas i nie są indeksowane przez wyszukiwarki. Dane pozostają odpowiednio zabezpieczone i nie są przekazywane podmiotom trzecim.

klient.bmcars.pl przykładowa strona
Przykładowa podstrona na klient.bmcars.pl

Zaoszczędzony czas i nowoczesne asynchroniczne technologie

Od lat przodujemy we wprowadzaniu usług, skoncentrowanych na potrzebach naszych klientów. Są to między innymi darmowe porady techniczne na naszym blogu, płatne usługi online dostępne również dla osób daleko od Katowic, oraz kompletne serwisowanie aut elektrycznych i hybrydowych.

Potwierdzanie zakresu napraw przez nasz nowy system, to kolejny dowód naszej dbałości o najwyższy standard. Od teraz każdy klient może we własnym tempie i w sprzyjających mu okolicznościach zapoznać się z ofertą naprawy. Zdjęcia i nagrania wideo dodatkowo pomagają zobaczyć i zrozumieć zakres wymaganych prac przy samochodzie.

Niezmiennie, w przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji, a wizytę w BM Cars można umówić przez nasz formularz kontaktowy.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Pola z * są wymagane

Dodaj komentarz lub zadaj pytanie. Z chęcią pomożemy.