części bmw

Części BMW – oryginały i zamienniki

Nasz zespół doświadczonych sprzedawców pomoże Państwu w doborze do posiadanego pojazdu odpowiednich części oraz odpowiadających im zamienników renomowanych producentów (Lemfoerder, Lukas, Mann, Textar, Febi itd.). Poziom oferowanych cen w przypadku części zamiennych odpowiada cenom z katalogu BMW Polska, w przypadku zamienników dobieramy optymalny ich poziom uwzględniając jakość i potrzeby klienta. Na wszystkie sprzedawane przez nas części oryginalne udzielana jest 2–letnia gwarancja BMW. W przypadku zamienników – 1 rok gwarancji. Dla części używanych oferujemy gwarancję rozruchową.

Zamówione części dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich. Czas dostawy uzależniony jest od dostępności części i jest podawany w chwili składania zamówienia (od odbiorów natychmiastowych dla części posiadanych w naszym magazynie – do 8 dni dla części nie dostępnych w magazynie centralnym BMW w Polsce).

Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty uzależnione od poziomu i częstotliwości zamówień. Klientów VIP obsługujemy indywidualnie na odrębnie uzgodnionych warunkach.

W ramach wyprzedaży organizowanych przez BMW oferujemy również jednostkowo fabrycznie nowe części zamienne w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Internetowy Sklep BM Cars

Formularz zamówienia części