Jest nam niezmiernie miło, że zdecydowali się Państwo skorzystać z naszej oferty. Bardzo nam zależy na długofalowym zadowoleniu klientów, dlatego jako nieliczni udostępniamy zasoby i usługi, które są dostępne zarówno przed jak i po naprawie auta w BM Cars.

Pełna gwarancja na 24 miesiące

Najważniejszym elementem jest pełna dwuletnia gwarancja zarówno na usługi oraz części, jakie montujemy. Dotyczy ona jednakowo klientów prywatnych oraz firm, które realizują naprawy na faktury VAT.

Photo by Hunter Newton on Unsplash

Co zrobić jeśli usterka wciąż występuje?

Prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny pod numerem: +48 579 068 701

Państwa numer telefonu jest zapisany w naszej bazie, dlatego priorytetowo odbieramy połączenia od klientów, którzy dokonali już u nas napraw. Podczas połączenia możemy ustalić szczegóły, umówić ewentualny termin ponownej wizyty oraz określić zasady naprawy gwarancyjnej.

Photo by Johan Godínez on Unsplash

Co zrobić jeśli wszystko działa sprawnie i tak jak powinno?

Prosimy o wystawienie pozytywnej opinii.

Opisanie problemów technicznych auta oraz tego jak sprawnie zostały one przez nas naprawione, jest bardzo pomocne dla innych właścicieli BMW i MINI.

Dlatego prosimy o napisanie kilku zdań na Google Maps, na naszym Facebooku lub na portalu DobryMechanik:

Zawsze zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego raz jeszcze podkreślamy – wszystkie nasze naprawy objęte są gwarancją. Zamiast pisania negatywnej opinii w Internecie, bardzo prosimy o telefon, bo na pewno uda się rozwiązać sprawę z korzyścią dla Państwa.

Przykłady pozytywnych opinii od dotychczasowych klientów BM Cars

Dariusz o BM Cars Mysłowice

Serwisuję swoje 18-letnie BMW E 46 od 2010 roku w BM Cars i lepszego serwisu BMW na Śląsku nie spotkałem. Nadmieniam, że do tego serwisu na przeglądy dojeżdżam z Tychów. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu użytkownikowi tej marki.

Zobacz na Mapach Google

Sławek o BM Cars Katowice

Rzadko wyrażam opinię w internecie na temat miejsc, które odwiedzam. Szukając porządnego serwisu dla mojego samochodu natrafiłem na pozytywne opinie na temat BM Cars w Mysłowicach. Okazało się że BM Cars ma również warsztat w Katowicach co mnie ucieszyło choć i tak do Katowic dzieli mnie dystans 60 kilometrów z Bielska Białej postanowiłem zaryzykować. To była bardzo dobra decyzja. Jestem człowiekiem, który uwielbia motoryzację, a tym samym szaleje na punkcie swojego samochodu. W Katowickim BM Cars pracują ludzie, którzy doskonale wiedzą jak zająć się samochodem. Wykonałem tam wiele poważnych napraw i nigdy nie miałem obaw o samochód. Jeśli tylko szanujecie swoje Bmw i potrzebujecie specjalistycznych napraw to jest miejsce dla was.

Zobacz na Mapach Google

Daniel o BM Cars Mysłowice

Bardzo dobry serwis, sprawna obsługa, bardzo dobra relacja – cena jakość. Wprawdzie miałem tylko zwykłe serwisy okresowe w X5 (olej, pózniej klocki i tarcze) ale nie mam uwag, mogę polecić to miejsce (…)

Zobacz na Mapach Google

bm cars katowice

Przekaż opinię bezpośrednio

Alternatywnie jeśli nie chcą Państwo publikować swojej opinii online, to można przekazać ją nam bezpośrednio – mailem, telefonicznie lub SMS-owo.

Tel. stacjonarny (032) 555 00 56‬

Tel. komórkowy +48 579 068 701

katowice@bmcars.pl

Jeszcze raz dziękujemy za skorzystanie z usług BM Cars!

Życzymy szerokiej drogi!

Photo by Joshua Hibbert on Unsplash