BM Cars logo

Drgania nadwozia i niepokojące dźwięki przy prędkości 100 km/h w BMW – jak to naprawić?

BMW 5 F11
Pytanie kierowcy: Mam takie zjawisko w moim BMW, że przy prędkości w okolicach 100 km/h dochodzą niepokojące odgłosy typu „łuu, łuu”. Ponadto przy przyspieszaniu w granicach 1500-2200 obrotów na minutę, dochodzą drgania nadwozia. Co jest powodem takich problemów? Jak to rozwiązać?

Problem dotyczył BMW 520d F11 xDrive, ale może zdarzać się też w innych modelach.

Porady Techniczne 🚘

Uzyskaj specjalistyczne wskazówki dotyczące Twojego auta

Kup sprawdzoną poradę techniczną od serwisu BM Cars. Możesz skorzystać ze zdalnej pomocy w formie tekstowej lub podczas połączenia wideo niezależnie od tego, czy mieszkasz w Polsce, czy za granicą.

Najważniejsze wieści 🚙

  • Marcin "Jankos" Jankowski to znany polski e-sportowiec z drużyny G2. BMW zaprosiło całą drużynę do testowania nowego modelu Czwórki.
  • To jedno z tych BMW, które nie wygląda jak BMW. Model BMW-Glas 3000 V8 z 1968 roku to limitowany rarytas. Istnieje zaledwie 400 sztuk i jedna z nich trafiła na sprzedaż.
  • Redakcja Auto Świat miała okazję sprawdzić nadciągające i4. Jest to w pełni elektryczny BMW, który wygląda podobnie jak spalinowa Czwórka. Bawarczycy są przekonani, że ten model będzie bezpośrednim konkurentem Tesli.

Jesteśmy do Twoich usług 🛠

Odpowiedz na tego maila lub umów wizytę przez formularz online.
Pomożemy zadbać o Twoje BMW.

Naprawiałeś u nas swoje auto? 👍

Pamiętaj, że na wszystkie naprawy udzielamy dwuletniej gwarancji. Wystarczy się z nami skontaktować. Jeśli wszystko gra – prosimy o wystawienie pozytywnej opinii.
facebook instagram twitter linkedin custom youtube 
BM Cars – Specjalistyczny serwis BMW i MINI. Jesteśmy znanymi w branży ekspertami, o czym świadczą nasi liczni klienci z całej Polski.