BM Cars logo

Problemy z zasilaniem i błąd Power Module A158 w BMW – jak to rozwiązać?

BMW 7 E66
Pytanie kierowcy: Moduł mocy (Power Module) bardzo często wyrzuca błąd: A158 – rozłączenie akumulatora (prąd zamkniętego obwodu). Po wyłączeniu silnika auto jest aktywne przez około godzinę. Widać to po podświetleniu z boku podłokietnika panelu fotela. Po tym czasie moduł mocy odcina wszystko.

Gdy otwieram drzwi kierowcy, nie mogę otworzyć pokrywy bagażnika, centralnego zamka od wewnątrz. Ponadto panel boczny podłokietnika nadal nie jest podświetlony. Wszystko się uaktywnia dopiero po naciśnięciu przycisku zapłonu lub włożeniu kluczyka do stacyjki. Gdzie i jak szukać przyczyny wyskakującego błędu w Power Module?

Problem dotyczył BMW 7 E66, ale może występować też w innych modelach.

Porady Techniczne 🚘

Uzyskaj specjalistyczne wskazówki dotyczące Twojego auta

Kup sprawdzoną poradę techniczną od serwisu BM Cars. Możesz skorzystać ze zdalnej pomocy w formie tekstowej lub podczas połączenia wideo niezależnie od tego, czy mieszkasz w Polsce, czy za granicą.

Najważniejsze wieści 🚙

  • Posiadanie auta na własność staje się luksusem. Tak samo jak kiedyś posiadanie własnej dorożki i koni. Plusem jest rosnący sektor aut na wynajem oraz powiązanych usług jak dowóz zakupów.
  • Białe BMW 635 CSi z 1986, które należało Seana Connery'ego jest na sprzedaż. Aktor znany z serii James Bond niedawno zmarł i na sprzedaż trafiło między innymi jego auto.
  • Ruszyła inwestycja kolejowa warta 660 mln zł, dzięki której z centrum Katowic dojedziemy do lotniska w Pyrzowicach niecałą godzinę. Zakończenie prac zaplanowano na 2023 rok.

Jesteśmy do Twoich usług 🛠

Odpowiedz na tego maila lub umów wizytę przez formularz online.
Pomożemy zadbać o Twoje BMW.

Naprawiałeś u nas swoje auto? 👍

Pamiętaj, że na wszystkie naprawy udzielamy dwuletniej gwarancji. Wystarczy się z nami skontaktować. Jeśli wszystko gra – prosimy o wystawienie pozytywnej opinii.
facebook instagram twitter linkedin custom youtube 
BM Cars – Specjalistyczny serwis BMW i MINI. Jesteśmy znanymi w branży ekspertami, o czym świadczą nasi liczni klienci z całej Polski.