BM Cars logo

Jak uzyskać należną naprawę auta w ramach Akcji Serwisowej BMW?

IMG_1352
EGR – ang. „Exhaust Gas Recirculation” to system recyrkulacji spalin. Jest to układ, za pomocą którego część spalin wydostających się z silnika jest ponownie kierowana do układu dolotowego i spalana razem z czystym powietrzem.

Dzięki zastosowaniu tego układu udało się w silnikach Diesla znacząco obniżyć ilość szkodliwych składników wydostających się z układu wydechowego. W nowych modelach BMW zawór EGR i spaliny są chłodzone za pomocą dodatkowej chłodnicy zasilanej płynem chłodzącym.

Nieszczelność w układzie chłodzenia powoduje przedostawanie się płynu chłodzącego (mieszanki glikolu z wodą) do chłodnicy spalin i w ekstremalnych warunkach, w kontakcie z gorącymi gazami wydechowymi może dojść do zapłonu.

Porady Techniczne 🚘

Uzyskaj specjalistyczne wskazówki dotyczące Twojego auta

Kup sprawdzoną poradę techniczną od serwisu BM Cars. Możesz skorzystać ze zdalnej pomocy w formie tekstowej lub podczas połączenia wideo niezależnie od tego, czy mieszkasz w Polsce, czy za granicą.

Komis BM Cars 🤝

Oferowane przez nas samochody są w pełni sprawne i objęte gwarancją przebiegu.
BMW 7 F02

Jesteśmy do Twoich usług 🛠

Odpowiedz na tego maila lub umów wizytę przez formularz online.
Pomożemy zadbać o Twoje BMW.

Naprawiałeś u nas swoje auto? 👍

Pamiętaj, że na wszystkie naprawy udzielamy dwuletniej gwarancji. Wystarczy się z nami skontaktować. Jeśli wszystko gra – prosimy o wystawienie pozytywnej opinii.
custom custom facebook twitter linkedin custom youtube 
BM Cars – Specjalistyczny serwis BMW i MINI. Jesteśmy znanymi w branży ekspertami, o czym świadczą nasi liczni klienci z całej Polski.