BM Cars logo

BMW nie otwiera się / nie zamyka poprzez naciśnięcie kluczyka (pilota)

BMW nie otwieranie / nie zamykanie z kluczyka
Pytanie kierowcy BMW: Nie mogę otworzyć lub zamknąć samochodu pilotem kluczyka. Wiem, że przyczyn może być sporo. Sprawdziłem pod spojlerem antenę diversity i upewniłem się, że nie ma tam wilgoci. Moduł ten był wymieniany w roku 2014. Otworzyłem również sam kluczyk i sprawdzałem napięcie baterii – wynosi ono ok. 3,2 V. Co może być przyczyną takich błędów?

Problem dotyczył BMW E61 Serii 5, ale zdarza się również w innych modelach.

Porady Techniczne 🚘

Uzyskaj specjalistyczne wskazówki dotyczące Twojego auta

Kup sprawdzoną poradę techniczną od serwisu BM Cars. Możesz skorzystać ze zdalnej pomocy w formie tekstowej lub podczas połączenia wideo niezależnie od tego, czy mieszkasz w Polsce, czy za granicą.

Najważniejsze wieści 🚙

  • Infrastruktura związana z autami elektrycznymi staje się normą. Dzięki nowym znakom będzie wiadomo, jakie stacje benzynowe oraz parkingi oferują ładowarki do elektryków.
  • Niski środek ciężkości oraz bardziej zaawansowane systemy trakcji powodują, że auta elektryczne wielu producentów są bezpieczniejsze niż spalinowe. To samo potwierdzają statystyki ubezpieczalni.
  • To wspaniała wiadomość dla wszystkich kierowców. Już teraz nowe auto w salonie może być zarejestrowane przez dealera. Wierzymy, że następnym krokiem będzie możliwość rejestracji online aut używanych.

Komis BM Cars

Oferowane przez nas samochody są w pełni sprawne i objęte gwarancją przebiegu.
20200711_114506

Jesteśmy do Twoich usług 🛠

Odpowiedz na tego maila lub umów wizytę przez formularz online.
Pomożemy zadbać o Twoje BMW.

Naprawiałeś u nas swoje auto? 👍

Pamiętaj, że na wszystkie naprawy udzielamy dwuletniej gwarancji. Wystarczy się z nami skontaktować. Jeśli wszystko gra – prosimy o wystawienie pozytywnej opinii.
facebook instagram twitter linkedin custom youtube 
BM Cars – Specjalistyczny serwis BMW i MINI. Jesteśmy znanymi w branży ekspertami, o czym świadczą nasi liczni klienci z całej Polski.