BM Cars logo

Jaka jest dopuszczalna temperatura oleju silnika w BMW?

BMW_X3_F25_–_Frontansicht_22._Mai_2011_Dusseldorf
Pytanie kierowcy: Jaka jest dopuszczalna temperatura oleju silnika? Według wskaźnika na desce rozdzielczej w moim BMW przy spokojnej jeździe dochodzi do 120 stopni Celsjusza. Czy jest to właściwa wartość?

Porady Techniczne 🚘

Uzyskaj specjalistyczne wskazówki dotyczące Twojego auta

Kup sprawdzoną poradę techniczną od serwisu BM Cars. Możesz skorzystać ze zdalnej pomocy w formie tekstowej lub podczas połączenia wideo niezależnie od tego, czy mieszkasz w Polsce, czy za granicą.

Najważniejsze wieści 🚙

  • Polski sektor motoryzacyjny jest jednym z największych w Europie. Coraz więcej firm inwestuje też w dalszy rozwój zakładów produkcyjnych.
  • Bosch jest jednym z producentów, który inwestuje w ideę ogniw paliwowych, czyli aut zasilanych wodorem. Ich współpraca z Chinami ma przynieść na świat nowy system napędowy na przełomie 2022 i 2023 roku.
  • Znany producent technologiczny Huawei połączył siły z firmą Seres, by stworzyć oryginalną koncepcję hybrydy. Model SF5 jest elektrykiem z małym silnikiem spalinowym służącym jedynie do ładowania baterii. Auto obecnie będzie w sprzedaży wyłącznie w Chinach.

Komis BM Cars

Oferowane przez nas samochody są w pełni sprawne i objęte gwarancją przebiegu.
20200711_114506

Jesteśmy do Twoich usług 🛠

Odpowiedz na tego maila lub umów wizytę przez formularz online.
Pomożemy zadbać o Twoje BMW.

Naprawiałeś u nas swoje auto? 👍

Pamiętaj, że na wszystkie naprawy udzielamy dwuletniej gwarancji. Wystarczy się z nami skontaktować. Jeśli wszystko gra – prosimy o wystawienie pozytywnej opinii.
facebook instagram twitter linkedin custom youtube 
BM Cars – Specjalistyczny serwis BMW i MINI. Jesteśmy znanymi w branży ekspertami, o czym świadczą nasi liczni klienci z całej Polski.