BM Cars logo

Montaż blokady automatycznej skrzyni biegów ComfyLock

ComfyLock-skrzynia
ComfyLock to nowatorskie zabezpieczenie dla posiadaczy aut z automatyczną skrzynią biegów. Dzięki dedykowanej mobilnej aplikacji właściciel samochodu ma pełną kontrolę nad tym kto użytkuje pojazd. Nasz serwis BM Cars jest autoryzowaną stacją montażu ComfyLock w autach z automatyczną skrzynią.

Wielkanoc 2021 🐇


Uprzejmie informujemy o godzinach pracy serwisu BM Cars w okresie świąt wielkanocnych 2021:
  • pierwszy i drugi kwietnia (czwartek i piątek) działamy w stałych godzinach 7:00-17:00
  • trzeci do piąty kwietnia (sobota do poniedziałku) nasz serwis jest nieczynny
Zapraszamy ponownie we wtorek szóstego kwietnia od 7:00 do 17:00.

Naszym klientom i współpracownikom życzymy spokojnego okresu świątecznego w gronie bliskich oraz bezpiecznych warunków drogowych.

Porady Techniczne 🚘

Uzyskaj specjalistyczne wskazówki dotyczące Twojego auta

Kup sprawdzoną poradę techniczną od serwisu BM Cars. Możesz skorzystać ze zdalnej pomocy w formie tekstowej lub podczas połączenia wideo niezależnie od tego, czy mieszkasz w Polsce, czy za granicą.

Najważniejsze wieści 🚙

  • Auta elektryczne są ekologiczne, jeśli źródło pozyskiwania energii jest odnawialne. To samo dotyczy produkcji tych aut, dlatego BMW podpisało odpowiednie umowy na pozyskanie energii z rzek.
  • Pozyskiwanie oraz obróbka metali na potrzeby branży motoryzacji może emitować mniej CO2, jeśli wykorzystamy odpowiednie źródła energii. BMW pozyskuje aluminium produkowane z wykorzystaniem energii słonecznej.
  • Grupa BMW wie jak zaprezentować swoje auta. Oto seledynowy Mini John Cooper Works Cabrio podczas słonecznej przejażdżki na wyspie Sylt w Niemczech.

Jesteśmy do Twoich usług 🛠

Odpowiedz na tego maila lub umów wizytę przez formularz online.
Pomożemy zadbać o Twoje BMW.

Naprawiałeś u nas swoje auto? 👍

Pamiętaj, że na wszystkie naprawy udzielamy dwuletniej gwarancji. Wystarczy się z nami skontaktować. Jeśli wszystko gra – prosimy o wystawienie pozytywnej opinii.
facebook instagram twitter linkedin custom youtube 
BM Cars – Specjalistyczny serwis BMW i MINI. Jesteśmy znanymi w branży ekspertami, o czym świadczą nasi liczni klienci z całej Polski.