BM Cars logo

Dziwne dźwięki z okolic pedałów BMW – jak to naprawić?

BMW 3 E46
Pytanie kierowcy: Od kilku dni każde uruchomienie pojazdu na zimnym silniku powoduje wydobywanie się dziwnych, trudnych do zlokalizowania dźwięków. Wydaje mi się, że dochodzą one z okolic pedałów/pod kierownicą. Samochód odpala, przez pierwsze 5-6 sekund słychać ten dźwięk i wszystko wraca do normy, auto pracuje poprawnie, nie traci mocy, nie trzęsie, wszystko w porządku.

Porady Techniczne 🚘

Uzyskaj specjalistyczne wskazówki dotyczące Twojego auta

Kup sprawdzoną poradę techniczną od serwisu BM Cars. Możesz skorzystać ze zdalnej pomocy w formie tekstowej lub podczas połączenia wideo niezależnie od tego, czy mieszkasz w Polsce, czy za granicą.

Najważniejsze wieści 🚙

  • Japońska motoryzacja znana jest z wprowadzania wielu udogodnień do ich pojazdów. Kolejnym etapem jest unifikacja systemów multimedialnych pod przewodnictwem Toyoty. Opracowane standardy mogą wejść do użytku też w innych regionach – Europie i USA.
  • Od 2022 wszystkie auta w Unii Europejskiej będą miały elektronicznie ograniczoną prędkość maksymalną. Już teraz niektórzy producenci, jak Volvo czy Renault wprowadzają ograniczniki do swoich modeli.
  • Toyota chce przetestować swój napęd wodorowy w najtrudniejszych warunkach. W maju 2021 na japońskim torze Fuji Speedway specjalnie zmodyfikowana Corolla Sport będzie brała udział w 24-godzinnym wyścigu Super Taikyu.

Jesteśmy do Twoich usług 🛠

Odpowiedz na tego maila lub umów wizytę przez formularz online.
Pomożemy zadbać o Twoje BMW.

Naprawiałeś u nas swoje auto? 👍

Pamiętaj, że na wszystkie naprawy udzielamy dwuletniej gwarancji. Wystarczy się z nami skontaktować. Jeśli wszystko gra – prosimy o wystawienie pozytywnej opinii.
facebook instagram twitter linkedin custom youtube 
BM Cars – Specjalistyczny serwis BMW i MINI. Jesteśmy znanymi w branży ekspertami, o czym świadczą nasi liczni klienci z całej Polski.