BM Cars logo

Jak sprawdzić historię używanego auta BMW przed zakupem?

BMW_E90_Coupe_front_20080524 (1)
Weryfikacja historii BMW przed zakupem jest najlepszym sposobem ograniczenia ryzyka niepożądanych kosztów serwisowych. BM Cars oferuje każdemu kierowcy uzyskanie dokładnego wyciągu z oficjalnej bazy danych BMW AG.

Porady Techniczne 🚘

Uzyskaj specjalistyczne wskazówki dotyczące Twojego auta

Kup sprawdzoną poradę techniczną od serwisu BM Cars. Możesz skorzystać ze zdalnej pomocy w formie tekstowej lub podczas połączenia wideo niezależnie od tego, czy mieszkasz w Polsce, czy za granicą.

Najważniejsze wieści 🚙

  • Koncert Stellantis, do którego należą między innymi marki Citroen, Peugeot i Opel chce tworzyć hybrydy plug-in napędzane wodorem oraz energią elektryczną. To ciekawa i odważna koncepcja, bo oparta jest o założeniu odpowiednich stacji tankowania.
  • Xiaomi znane w Polsce ze sprzedaży smartfonów oraz domowych filtrów powietrza zainwestuje 10 miliardów dolarów w rozwój motoryzacji. Na razie nie wiadomo, czy będą to inteligentne podzespoły, software lub całkowicie nowe modele aut.
  • Specjalistyczny polski zakład AMZ Kutno wyprodukuje prototypowe pojazdy marki Triggo. To w pełni elektryczne auto lub skuter z dachem podobne do popularnego w niektórych regionach Renault Twizy.

Jesteśmy do Twoich usług 🛠

Odpowiedz na tego maila lub umów wizytę przez formularz online.
Pomożemy zadbać o Twoje BMW.

Naprawiałeś u nas swoje auto? 👍

Pamiętaj, że na wszystkie naprawy udzielamy dwuletniej gwarancji. Wystarczy się z nami skontaktować. Jeśli wszystko gra – prosimy o wystawienie pozytywnej opinii.
facebook instagram twitter linkedin custom youtube 
BM Cars – Specjalistyczny serwis BMW i MINI. Jesteśmy znanymi w branży ekspertami, o czym świadczą nasi liczni klienci z całej Polski.