BM Cars logo

Jak uzyskać należną naprawę auta w ramach Akcji Technicznej BMW?

BMW Las Tablas Madrid
Producenci aut są odpowiedzialni za wyprodukowanie pojazdów spełniających normy bezpieczeństwa. Gdy jakiś element posiada fabryczną wadę, to producent jest zobowiązany do przeprowadzenia bezpłatnej naprawy. Dowiedz się, czym są Akcje Techniczne i jak za darmo naprawić swoje BMW.

Porady Techniczne 🚘

Uzyskaj specjalistyczne wskazówki dotyczące Twojego auta

Kup sprawdzoną poradę techniczną od serwisu BM Cars. Możesz skorzystać ze zdalnej pomocy w formie tekstowej lub podczas połączenia wideo niezależnie od tego, czy mieszkasz w Polsce, czy za granicą.

Najważniejsze wieści 🚙

  • Import aut używanych wzrósł w Polsce o 73%. Wśród nich jest sporo BMW. Zanim zdecydujesz się na zakup, sprawdź historię pojazdu oraz dokładne wyposażenie kupowanego modelu.
  • Trwają istotne zmiany w organizacji ruchu na Giszowcu. Węzeł dróg krajowych 81 i 86 będzie rozbudowany. Zamknięty został fragment ulicy Kolistej. Poznaj szczegóły.
  • Dopracowane zostały regulacje używania ścieżek rowerowych oraz jezdni przez osoby na elektrycznych hulajnogach, rolkach, wrotkach oraz deskorolkach. Dowiedz się więcej.

Jesteśmy do Twoich usług 🛠

Odpowiedz na tego maila lub umów wizytę przez formularz online.
Pomożemy zadbać o Twoje BMW.

Naprawiałeś u nas swoje auto? 👍

Pamiętaj, że na wszystkie naprawy udzielamy dwuletniej gwarancji. Wystarczy się z nami skontaktować. Jeśli wszystko gra – prosimy o wystawienie pozytywnej opinii.
facebook instagram twitter linkedin custom youtube 
BM Cars – Specjalistyczny serwis BMW i MINI. Jesteśmy znanymi w branży ekspertami, o czym świadczą nasi liczni klienci z całej Polski.