serwis bmw katowice

BM Cars – serwis specjalistyczny

Nasz zespół doświadczonych pracowników zapewni fachową realizację wszystkich Państwa zleceń na wysokim poziomie, zgodnym z zaleceniami i dokumentacją fabryczną producenta BMW AG. Jednocześnie dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać każdy problem z jakim spotkają się Państwo w trakcie użytkowania samochodów BMW i MINI, oferując obsługę na poziomie godnym marki premium.

Certyfikaty serwisu BM Cars

Serwis BMW na Śląsku – wygodny dojazd z Katowic, Mysłowic, Jaworzna i okolic

Od 1 lutego 2017 nasz serwis znajduje się w dzielnicy Brzezinka w Mysłowicach. Dzięki naszej nowej lokalizacji łatwo do nas dotrzeć:

 1. Dojazd z centrum Katowic trasą A4 – ok. 15 minut
 2. Dojazd z centrum Mysłowic ulicami Oświęcimska, Ziętka, Brzezińska – ok. 10 minut
 3. Dojazd z centrum Jaworzna ulicami Moniuszki, Promienna – ok. 12 minut

Jesteśmy niedaleko wezła autostrady A4 i drogi ekspresowej S1, dzięki czemu dojazd z dowolnego miejsca na Śląsku jest szybki i bezproblemowy. Dokładny adres serwisu:

ul. Brzezińska 31

41-400 Mysłowice

Wskazówki dojazdu w Mapach Google

serwis bmw katowice

Szybkie umawianie wizyty w serwisie

Dla wszystkich, których dotknie problem awarii lub niesprawności jakiegokolwiek zespołu w użytkowanym pojeździe oferujemy bezpośrednią możliwość rezerwacji telefonicznej lub internetowej terminu wizyty w naszym serwisie.

Umów Wizytę / Naprawę

Bogate doświadczenie w marce BMW

Naszymi atutami są zarówno wieloletnie doświadczenie w pracy w sieci autoryzowanych serwisów BMW (Zlatex, Bawaria Motors) jak i wykorzystanie nowoczesnych technologii dla ułatwienia i przyspieszenia kontaktu z klientem. Każdy klient naszego Serwisu może liczyć na wsparcie telefoniczne oraz mailowe – oferujemy dla stałych klientów całodobowy bezpłatny Assistance. Dla naszych specjalnych klientów oferujemy również możliwość bezpłatnego odwiezienia do pracy czy domu po pozostawieniu samochodu w serwisie (w promieniu 20 km od naszej siedziby i dalej za niewielką opłatą). Dla klientów o statusie VIP oferujemy odbiór samochodu ze wskazanego miejsca i po wykonaniu wszystkich napraw, dostarczenie w pełni sprawnego pojazdu pod wskazany adres.

serwis bmw katowice

Dopasażenie samochodów

Poza naprawami i przeglądami oferujemy również możliwość doposażenia posiadanych już pojazdów w sprzęt zgodny z posiadanym modelem, którego nie zamontowano na etapie produkcji. Dostępność i możliwość techniczną doposażenia (np. w system TV, alarm lub nawigację) prosimy każdorazowo uzgodnić z naszym serwisem.

serwis bmw katowice

Blacharstwo i lakiernictwo BMW

Oferujemy również naprawy blacharsko-lakiernicze w pełnym zakresie. Wykonujemy zarówno naprawy po wypadkowe jak i drobne naprawy uszkodzeń, wgnieceń i rys na powłoce lakierniczej. Dzięki technologii S PLUS oferujemy możliwość szybkich napraw estetycznych, trwających nie dni ale godziny:

 • usuwanie wgnieceń karoserii bez lakierowania
 • usuwanie skutków gradobicia
 • naprawa usterek felg
 • renowacja kloszy lamp
 • naprawa szyb (odpryski i pęknięcia)
 • naprawa elementów wnętrza  z tworzyw sztucznych i skóry(przetarcia, ślady po papierosach itp)
 • czyszczenie wnętrza i pranie tapicerki
 • renowacja lakieru, polerowanie, ochrona powłoki lakierniczej
 • spawanie plastiku, odtwarzanie struktury i barwy

Dwa lata gwarancji – tak jak w ASO

Jesteśmy jedynym serwisem na Śląsku, który oferuje taką samą gwarancję na części co Autoryzowane Stacje Obsługi. Dotyczy to wszystkich elementów, które montujemy podczas napraw oraz tych, które oferujemy w naszym internetowym sklepie. Dowiedz się więcej o gwarancji na części BMW.

Sklep

Oprócz serwisu w Mysłowicach oferujemy też możliwość zakupu oryginalnych części BMW dla klientów z całej Polski. Zakupione produkty można odebrać osobiście lub możemy wysłać je kurierem za pobraniem.

Internetowy Sklep BM Cars

Porady techniczne, blog i media społecznościowe

Od początku działania serwisu dbamy, by nasza strona internetowa oferowała znacznie więcej niż tylko podstawowe informacje kontaktowe. Od lat rozwijamy dział porad, gdzie odpowiadamy na pytania kierowców.

Darmowe porady techniczne

Regularnie publikujemy nasze arykuły na blogu, gdzie skupiamy się na informacjach jak zadbać o samochody BMW.

Blog BM Cars

Dla wygody naszych klientów, jesteśmy też obecni w mediach społecznościowych, gdzie dzielimy się newsami ze świata motoryzacji oraz ciekawostkami okołobranżowymi.

Facebook

YouTube

Twitter

Google+

Rozliczenie bezgotówkowe

Oferujemy możliwość rozliczeń bezgotówkowych ze wszystkimi ubezpieczalniami w kraju, załatwiamy holowanie z miejsca kolizji lub wypadku, oględziny, pomoc w sporządzeniu dokumentacji i końcowe rozliczenie z ubezpieczycielem. Na czas naprawy oferujemy samochody zastępcze.

serwis bmw katowice

Wszystkie usługi serwisowe oferowane przez BM Cars

Umów Wizytę / Naprawę