Dwuletnia gwarancja na sterowniki BMW – tylko w BM Cars

Jakość usług jest dla nasz szczególnie ważna. Dlatego dla naszych klientów wprowadzamy istotną zmianę. Od teraz w BM Cars oferujemy gwarancję na wszystkie nowe sterowniki BMW.

BMW M62

Sterowniki BMW – DME

DME, czyli Digital Motor Electronics (lub DDE / Body Control Unit) to bardzo ważne elementy samochodów BMW. Po raz pierwszy zostały one wprowadzone w 1979 w modelu 732i i dziś są obecne w każdym pojeździe ze znakiem szachownicy. Rolą sterowników jest:

  • nieustanna kontrola podzespołów auta
  • utrzymywanie niezawodności
  • zwiększanie bezpieczeństwa
  • maksymalizacja osiągów przy minimalizacji spalania
Pierwsze BMW ze sterownikami DME

Pierwsze BMW ze sterownikami DME

Dwuletnia Gwarancja bez limitu przebiegu!

Na wszystkie sterowniki dajemy taką samą 24. miesięczną gwarancję jaką oferują ASO. Naprawiając u nas swoje auta klienci mają pewność, że sterowniki DME pochodzą z legalnego źródła i ich funkcjonalność jest zapewniona przez producenta. Ponadto nie ma limitu przebiegu. Sterowniki będą działać niezależnie od ilości przejechanych kilometrów.

sterownik bmw DME

Nie kupuj sterowników niewiadomego pochodzenia

W internecie łatwo odnaleźć sterowniki używane lub „naprawiane”. Niestety nigdy w takich przypadkach nie mamy pewności jakie efekty wywoła on w naszym samochodzie. Nadmierne spalanie, błędy w komputerze czy niepożądane zachowanie silnika to tylko niektóre z wielu objawów jakie mogą wystąpić przez złe sterowniki.

sterownik bmw

To nie jest promocja

Gwarancja na sterowniki BMW wchodzi na stałe do naszych usług. Nie jest to akcja tymczasowa i nie ma ograniczeń ilościowych. Każdy klient kupujący nowe sterowniki BMW dostaje taką samą gwarancję jak w salonie BMW.

sterownik bmw

Umów swoją wizytę

Sprawdź nas. Przekonaj się o jakości naszych usług i jakości części jakie oferujemy.

foto: Nslsmith at English Wikipedia [GFDL or CC BY-SA 3.0], via Wikimedia Commons | realoem.com